Modelki - agencje modelek Modelki - agencje modelek
 
Starcasting - portal dla nieprzeciętnych ludzi
14 on-line | TOP MODELKI DODAJ ZGŁOSZENIE | TWOJE KONTO | WYSZUKAJ MODELKĘ
 
 
HOME
MODELKI
FOTOGRAFICY
DODAJ ZGŁOSZENIE
TWOJE KONTO
SZUKAJ MODELKI
TOP 20
DOSTĘP PREMIUM *
 
REKLAMA
REGULAMIN
LINKI
FAQ
KONTAKT
 
Sonda
 
Czy podoba Ci się szata graficzna serwisu Modelki24.pl?

Zdecydowanie nie
Nie
Średnio
Nie jest źle
Podoba mi się
Wyniki głosowania
Zobacz wszystkie sondy
 
Polecamy
 

Noclegi

Modelki

Fotografowie

Moja kosmetyczka
 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego serwisu, wystąpiły jakieś niejasności przy dodawaniu lub edycji zgłoszenia, napotkałaś problem, nie podoba Ci się brzmienie regulaminu, układ linków na stronie, grafika, sposób wyświetlania zdjęć fotomodelek lub jeszcze inne rzeczy - prosimy napisz nam o tym. Rozważymy wszystkie propozycje i sugestie i postaramy się serwis tak zmodyfikować, aby korzystanie z niego nie było żadnym problemem a przy okazji stworzymy listę najczęściej zadawanych pytań.


FAQ Najczęściej zadawane pytania

 1. Pomyliłam się wpisując przy dodawaniu zgłoszenia błędne dane na temat mojej wagi, wzrostu, itp.
 2. W górnym lub lewym menu znajdziesz link Twoje konto. Ujrzysz formularz do logowania - użyj swojego loginu oraz hasła - te dane zostały wysłane na twój adres e-mail przy dodawaniu przez ciebie zgłoszenia. Po poprawnym logowaniu pojawi się link Zarządzaj kontem, w który należy kliknąć. Następnie klinij w link Edytuj swoje ogłoszenie. Oprócz zmiany danych tekstowych typu wzrost lub waga możesz także dodać nowe lub usunąć stare zdjęcia. Pamiętaj jednak o tym, że aby dane zostały zapisane należy bezwzględnie kliknąć w przycisk Wyślij zgłoszenie. Nie zostanie przy tym utworzone nowe konto, a jedynie zostaną zmienione parametry twojego dotychczasowego konta.
  Jeżeli zależy Ci na zmianie adresu e-mail to napisz do nas maila z prośbą o zmianę, nie da się bowiem zrobić tego poprzez formularz na stronie.

 3. Na jakiej zasadzie i w jakiej kolejności pokazywane są na stronie zdjęcia modelek?
 4. Lista modelek posortowana jest chronologicznie w porządku rosnącym - ostatnio dodana wędruje na sam koniec listy i w miarę upływu czasu przemieszcza się na jej początek. Modelki swoje ogłoszenia dodają na okres jednego lub dwóch miesięcy. Dzięki wprowadzonemu systemowi wyświetlania zdjęć modelek na stronie, każdy profil z końca listy dotrze na sam jej początek wraz z kończącym się terminem ważności ogłoszenia. Po upływie tego terminu profil nie jest usuwany z bazy, nie jest też jednak widoczny na stronie. Jeśli ogłoszeniodawczyni zechce ponownie prezentować się na stronach naszego serwisu, może w każdej chwili aktywować swoje ogłoszenie, logując się na swoje konto. Taki rotacyjny charakter wyświetlania profili sprawia więc, że na stronach serwisu widoczne są zawsze bieżące ogłoszenia, a przy tym modelki nie pozostają cały czas na samym końcu listy, w jednym miejscu, niewidoczne dla nikogo. Zwiększa się więc szansa na nawiązanie współpracy, gdyż każda modelka będzie miała szansę zaprezentować się w swoim czasie większemu gronu potencjalnych odbiorców.

 5. Posiadam konto w serwisie, ale nie mogę się zalogować. Dlaczego?
 6. Mogą być dwie przyczyny takiego stanu rzeczy. Zalogować nie będzie się dało jeżeli Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane przez Administratora lub tez zostało zablokowane.
  Jednak najczęstszą przyczyną jest podanie błędnego loginu. Pozornie może się wydawać, że wpisujesz poprawny login, jednak bardzo ważna jest tu wielkość liter. I tak jeśli twój login to np. SexBomba to wpisanie wyrazu sexbomba spowoduje wyświetlenie komunikatu o błędzie. To samo dotyczy także hasła.

 7. Mojego profilu nie widać na stronie głównej z modelkami (czyli tutaj). Dlaczego? Moje konto nie jest aktywne. Jak je aktywować?
 8. Konto jest aktywne przez miesiąc lub dwa miesiące, w zależności od tego jaką opcję wybrałaś dodając swoje zgłoszenie do serwisu.
  Uwaga! Twój profil jest jednak wciąż dostępny poprzez wyszukiwarkę dostępną w serwisie lub po wpisaniu adresu bezpośrednio w przeglądarce internetowej.
  Dlaczego tak? Ano po to, żeby uniknąć sytuacji, w której na stronie pokazywane są stare zgłoszenia, o których ogłoszeniodawcy dawno już zapomnieli. Stąd taki limit czasu ważności ogłoszenia. Jeśli nadal chcesz, aby Twój profil był widoczny na stronie musisz go ponownie aktywować. Jak to zrobić?
  W górnym lub lewym menu znajdziesz link Twoje konto. Ujrzysz formularz do logowania - użyj swojego loginu oraz hasła - te dane zostały wysłane na twój adres e-mail przy dodawaniu przez ciebie zgłoszenia. Po poprawnym logowaniu pojawi się link Zarządzaj swoim kontem, w który należy kliknąć. Następnie kliknij w link Twoje ogłoszenie. Ujrzysz swój profil oraz link Reaktywuj ogłoszenie, w który należy kliknąć.
  Konto jest już znowu aktywne.

 9. Chciałabym usunąć swój profil. Jak to zrobić?
 10. W górnym lub lewym menu znajdziesz link Twoje konto. Ujrzysz formularz do logowania - użyj swojego loginu oraz hasła - te dane zostały wysłane na twój adres e-mail przy dodawaniu przez ciebie zgłoszenia. Po poprawnym logowaniu pojawi się link Zarządzaj swoim kontem, w który należy kliknąć. Następnie kliknij w link Usuń swoje ogłoszenie oraz potwierdź klikając w OK (musisz mieć włączoną obsługę Java Script).
  Twoje konto zostało bezpowrotnie usunięte.

 11. Dlaczego moje zgłoszenie nie zostało zaakceptowane? Dlaczego zostały usunięte niektóre z moich zdjęć?
 12. Najczęstszym powodem odrzucenia zgłoszenia są nieodpowiednie zdjęcia oraz wiek kandydatki na modelkę. Jeśli chodzi o wiek, to nie przyjmujemy zgłoszeń osób poniżej 16 roku życia. Administrator może odstąpić jednak od egzekwowania tego punktu Regulaminu, jeżeli kandydatka posiada niebanalną urodę lub jest właścicielką naprawdę profesjonalnego portfolio.
  Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, to Administrator odrzuca zgłoszenia zawierające fotografie kiepskiej jakości lub podchodzące pod ostrą erotykę (lub zatwierdza takie zgłoszenia, usuwając jedynie pojedyncze zdjęcia niespełniające wymogów). Nie zaakceptujemy więc zdjęć, na których kandydatka prezentuje się bez majteczek, natomiast zdjęcia topless zostaną przyjęte (o ile modelka jest osobą pełnoletnią).
  Co należy natomiast rozumieć pod pojęciem 'kiepska jakość'? Są to w szczególności zdjęcia o bardzo niskiej rozdzielczości, wykonane przy kiepskim oświetleniu lub obiekt, który przedstawiają znajduje się w dalszym planie (a przez to jest mało widoczny). Są to również zdjęcia wykonane w mało estetycznym miejscu (np. przy zlewozmywaku w kuchni - tak, takie też się zdarzają :) lub z osobami towarzyszącymi w planie bądź też osoba przedstawiona na zdjęciu znajduje się w pozycji "Do góry nogami" (ewentualnie bokiem). Ogólnie rzecz biorąc zdjęcie musi być estetycznie wykonane, jeżeli istnieje potrzeba to obrobione w programie graficznym (np. obcięcie zbędnych elementów planu - ale tylko w przypadku, gdy niekorzystnie wpływają na atrakcyjność fotografii), a osoba, którą przedstawiaja nie może być niechlujnie ubrana czy wręcz mało atrakcyjna (a o tym często decyduje niestety bardzo subiektywna ocena Administratora).

 13. Jestem fotografem i chciałbym usunąć swój profil lub zmienić niektóre dane. Jak to zrobić?
 14. W górnym lub lewym menu znajdziesz link Twoje konto. Ujrzysz formularz do logowania - użyj swojego loginu oraz hasła - te dane zostały wysłane na twój adres e-mail przy dodawaniu przez ciebie zgłoszenia.
  Uwaga! Twoim loginem jest Twój adres e-mail.
  Po poprawnym logowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem do edycji danych.
  Będziesz tam mógł również usunąć swoje ogłoszenie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu ze zmianami z dn. 23.10.2005r.
Copyright © 2005 - 2020 Modelki24.pl