Modelki - agencje modelek Modelki - agencje modelek
 
Starcasting - portal dla nieprzeciętnych ludzi
18 on-line | TOP MODELKI DODAJ ZGŁOSZENIE | TWOJE KONTO | WYSZUKAJ MODELKĘ
 
 
HOME
MODELKI
FOTOGRAFICY
DODAJ ZGŁOSZENIE
TWOJE KONTO
SZUKAJ MODELKI
TOP 20
DOSTĘP PREMIUM *
 
REKLAMA
REGULAMIN
LINKI
FAQ
KONTAKT
 
Najczęściej oglądane
 paulina
odsłony: 246023
wiek - 35l.
wym. - 88/80/87

 
Polecamy
 

Modelki

Noclegi

Fotografowie

Moja kosmetyczka
 

Modelki Kraków

kinngelynnee   - wiek 22, Kraków, małopolskie    Kontakt z modelką    English version
 
Preferencje pracy

+ Fotomodelka
+ Hostessa
+ Reklama
+ Bielizna
+ Topless
+ Nagość zakryta
+ Akt artystyczny
Miejsce pracy

+ Moje województwo
Wymiary

Biust - 91 cm
Talia - 76 cm
Biodra - 94 cm
Wzrost - 172 cm
Waga - 62 kg
 
 
Stats

Dodano: 2019-03-20
Liczba unikalnych odsłon: 4955
Liczba kliknięć w zdjęcia: 410O sobie

Witam wszystkich! 
Jestem Kinga, mam 21 lat i mieszkam w okolicach Krakowa. W fotomodelingu mam niewielkie doświadczenie, w pierwszej sesji brałam udział mając 17 lat i do tej pory miałam tylko kilka sesji. Od tamtego momentu sporo się zmieniło, nie tylko pod względem wyglądu (kolor włosów zmieniam dość często) ale także pod względem świadomości siebie i swojego ciała. 
Raczej jestem introwertyczką choć szaloną. Nie mam oporów przed rozebraniem się. 
Jak wyglądam to chyba każdy widzi, mam tunele, kilka kolczyków i na razie jeden tatuaż. 
Pozuję w zakresie do aktu włącznie. Do bielizny, nagości zakrytej i aktów pozuję odpłatnie. 
Jeżeli zainteresowała Cię moja osoba i chciałbyś ze mną współpracować -pisz, chętnie stworzę z Tobą coś ciekawego.

Reklama
Castingi
Baza modelek i fotografów
 
Fotografie - kliknij, aby powiększyć

 

Dodaj komentarz

Modelki, hostessy, fotomodelki, agencje modelek oraz szeroko pojęta moda

Chcesz dołączyć do grona modelek i fotomodelek? Dobrze trafiłaś. Na naszych stronach znajdziesz wszystko co potrzebne, aby zaprezentować swoją osobę z jak najlepszej strony. Szeroki zakres tematyczny - modelki, fotomodelki, hostessy, topless, taniec do bielizny, bielizna, nagość zakryta, akt artystyczny, soft erotic - a także możliwość dodania dużej ilości własnych fotografii sprawia, że działające na polskim rynku agencje modelek łatwiej odnajdą cię w gąszczu podobnych ogłoszeń.
Nie czekaj więc i dodaj swoje ogłoszenie w naszym serwisie.
Aby dodać swoje ogłoszenie wypełnij formularz na stronie 'Dodaj ogłoszenie'. Pamiętaj o tym, żeby podać prawidłowe dane, w tym szczególnie poprawny adres e-mail.
Kiedy już dodasz i aktywujesz swoje ogłoszenie będziesz mogła podejrzeć swój profil logując się na stronie 'Twoje konto' lub wyszukać swoje zdjęcie na stronie 'Modelki' bądź 'Top Modelki' (TOP 20) czego każdej z Was życzymy. Możesz również skorzystać z linku 'Szukaj modelki'.
Dodając swoje ogłoszenie w naszym serwisie będziesz mogła obserwować jaką popularnością cieszy się twoja osoba oraz twoje zdjęcia. Każde ogłoszenie posiada licznik (odporny na odświeżanie strony) a ponadto osobny licznik posiadają także twoje zdjęcia (kliknięcie w miniaturkę powoduje otwarcie powiększonej fotografii w osobnym okienku). Dowiesz się więc ile osób zajrzało na twoją stronę oraz ile osób kliknęło w twoje fotki, aby bliżej przyjrzeć się twojej twarzy... Bo polskie modelki są naprawdę piękne.

Agencje modelek

Nie jesteśmy agencją modelek, a jedynie platformą pośredniczącą między potencjalną modelką a podmiotami typu agencje modelek. Jeśli zależy ci na profesjonalnej sesji fotograficznej, chcesz znaleźć się w bazie znanej agencji modelek i w przyszłości zagościć na wybiegu bądź zdobić swoją twarzą okładki poczytnych magazynów szukaj informacji na stronie 'Ogłoszenia drobne'. Ogłaszają się tam agencje modelek, fotograficy oraz firmy poszukujące hostessy na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Najważniejsze jednak to zadbanie o wysoką jakość swoich fotografii. Ładna twarz i figura, szeroki zakres preferencji, możliwość wyjazdu poza własne miejsce zamieszkania, często również odważne zdjęcia są przepustką do kariery modelki. Nie zapomnij więc o tych podstawowych czynnikach przy dodawaniu swojego ogłoszenia.

Zapewnij sobie karierę modelki lub fotomodelki już teraz i przyłącz się do naszej internetowej małej społeczności jaką tworzą wszystkie modelki i fotomodelki ogłaszjące się na stronach serwisu Modelki24.pl. My ze swojej strony zadbamy o miłą i ciepłą atmosferę oraz przygotowywanie różnego rodzaju konkursów oraz akcji promujących modelki.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu ze zmianami z dn. 23.10.2005r.
Copyright © 2005 - 2020 Modelki24.pl